Kıymetli Tarım-Orman Çalışanlarımız, sizden aldığımız güç ve destekle yetkili olduğumuz 2008 yılından bugüne kadar, üstlendiğimiz sorumluluğun bilinciyle çalışarak, yedi yıllık yetki dönemimizde sizler için onlarca kazanıma imza attık.

Kimseyi ötekileştirmedik, ayrıştırmadık, bölmedik. Sendikal mücadelemizi birileri gibi kapalı kapılar arkasında, kuyu kazarak, lobi faaliyetleri yürüterek değil; alanlarda, Toplu Görüşme ve Toplu Sözleşme masalarında, Kamu Personeli Danışma Kurullarında, Kurum İdari Kurulları’nda başımız dik, hiçbir güce boyun eğmeden sürdürdük.

Bu soylu Sendikal Mücadelemize Tarım-Ormancılık Hizmet Kolu kapsamında görev yapan çalışanlarımız, üyemiz olsun ya da olmasın, onlar daha rahat çalışma ortamlarına kavuşuncaya ve daha rahat yaşayabilecekleri ücrete sahip oluncaya kadar kararlı, ilkeli bir şekilde devam edeceğiz.

Bugün Memur-Sen Türkiye’nin en büyük konfederasyonu, Toç Bir-Sen de hizmet kolunda rakipsiz ise bu kuşkusuz hakkı haklıya teslim eden siz değerli çalışanlarımızın takdiridir.

Bizler; bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada malum sendikaların ve cerbeze yöneticilerinin iftira ve karalamalarına kulak asmadan, azimli ve kararlı adımlarımızla, TOÇ BİR-SEN olarak örnek bir sivil toplum kuruluşu ve sendikacılık örneği sergilemeye devam edeceğiz.

Bu mücadelede bizlerden güvenini, samimiyetini, fedakârlığını, vefasını esirgemeyen tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize, her bir üyemize sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Buralara güvenilirliğimiz, ilkemiz ve kararlı mücadelemiz ile bir arada olmanın birliği, dirliği ve gücü ile geldik. Bundan sonra da gidilecek yolumuzda sermayemiz ve azığımız yine bunlar olacaktır.

Yedi Yıllık Yetki dönemimizde laf değil icraat ürettiğimizin kanıtı olan kazanımlarımızı siz değerli çalışanlarımızın takdirine ve kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

ONLARCA KAZANIMIN ALTINDA BİZİM İMZAMIZ VAR

BELGELERLE KONUŞUYORUZ

İŞTE KAZANIMLARIMIZ

TOÇ BİR SEN Kazanımları