Seçim sürecinde söz verdiğimiz üzere, yönetim kurulu olarak her ay daha kalabalık guruplar halinde toplanarak, üyelerimizin sorunlarına çözüm üretmeye, çare aramaya kararlılıkla devam ediyoruz.

Genel Merkezimiz organizasyonu ile 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde tüm Türkiye genelinde olduğu gibi, Şube Başkanlığımızca da Soylu Mücadele “Hedef 50.000 Üye”  sloganı ile düzenlenen toplantıda İşyeri Temsilcileri ile Orman Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda bir araya geldik.

İş yeri ziyaretleri sırasında üyelerimizden aldığımız "Üye Talep Form"larında belirtilen sorunlar ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıda ayrıca, Şubat ayı içerisinde ziyaret edilmesi planlanan işyeri ziyaretlerinin programı yapıldı.

İşyeri temsilcilerimiz ile birlikte Genel Merkezimizin "Hedef 50.000 Üye " vizyonuna katkı sağlamak ve TOÇ BİR-SEN’in üstlendiği tarihi sorumluluğu yerine getirmek üzere yeni dönemde de gece-gündüz, yaz-kış demeden çalışacağız, gidilmedik işyeri ziyaret edilmedik üye bırakmayacağız ve henüz üye olmayan mesai arkadaşlarımızı da soylu sendikacılık mücadelemize davet etmeye devam edeceğiz.

  • 4olagantoplanti1
  • 4olagantoplanti2