TOÇ BİR-SEN 5. Olağan Genel Kurulu sonrası, 2015-2019 yıllarını kapsayan çalışmalarının stardını, Soylu Mücadele “Hedef 50.000 Üye” sloganıyla tüm Şube ve İl Başkanlıkları’nca 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde düzenlenen İşyeri Temsilcileri toplantısı ile verdi.

 

Yetkili sendika TOÇ BİR-SEN’in “Yedi Yıllık Yetki Dönemi”nde laf değil icraat ürettiğinin kanıtı olan kazanımların yer aldığı broşür ülke genelinde eş zamanlı yapılan İşyeri Temsilcileri toplantıları ile tarım-orman hizmet kolunda görev yapan çalışanların takdirine sunuldu.

Düzenlenen toplantıda; birlik, beraberlik, güven ve istikrarın adresi olan TOÇ BİR-SEN’in üstlendiği tarihi sorumluluğun gereği olarak yeni dönemde de gece-gündüz, yaz-kış demeden hem kamu çalışanlarının, hem de dünya mazlumlarının hak mücadelesinin kararlılıkla sürdürüleceği ve yeni kazanımlara imza atılacağının altı çizildi.

24-25 Ocak 2015 tarihinde tüm Türkiye genelinde TOÇ BİR-SEN Şube ve İl Başkanlıkları düzenledikleri toplantıda İşyeri Temsilcileri ile Soylu Mücadele “Hedef 50.000 Üye” için bir araya geldi.