Yoğun bir seçim dönemi sonunda üyelerimizin teveccüh göstermesi sonucu kazanmış olduğumuz Kongre sonrası ilk Yönetim Kurulu toplantımızı Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdik.

Mazereti olanların dışında 24 arkadaşımızın katılımı ile gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda;  TOÇ BİR-SEN 29 No’lu Şube Başkanı Zekeriya YAZICI Yönetim Kurulu Üyelerine : "Üyelerimizin emaneti olan bu kutlu davanın bayrağının hep yükseklerde kalması için koşma sırası bizde. Her bir Yönetim Kurulu üyesi başkan yardımcısı gibi bu davaya sahip çıkacaktır. Biz birbirine güvenen, doğrunun ipine sarılan, üyelerimize hizmet etmekten başka bir ideali olmayan çalışkan bir ekibiz. Ben ekibime güvendim, şükürler olsun ki üyelerimiz de bize güvendi. Hizmet süremiz boyunca sendikamız yönetim kurulu üyeleri tarafından gezilmedik iş yeri, hali hatırı sorulmadık üyemiz kalmayacak. Henüz üyemiz olmayan iş arkadaşlarımızı da sendikamıza davet edeceğiz. Bu yönetim hizmet vaadiyle göreve talip oldu. Yerine getirmezsek bunun hesabını Rabbimize veremeyiz. Her birimiz iş yerlerinde sendikamızı temsil ediyor, bu sorumluluk duygusuyla hareket edeceğiz. Üyelerimizin başı sıkışınca önce biz akla gelmeliyiz. Kimsesizlerin kimsesi olmaya talip olduk, bu sorumluluğu çalışarak yerine getireceğiz. Allah yolumuzu açsın, emanete emin olmayı nasip etsin.“  diyerek seslendi.

Şube Başkanı Zekeriya YAZICI ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak toplantı gündemi gereğince 1 aylık iş takvimimizi belirledik ve İşyeri ziyaretlerine 30/10/2014 tarihinde başlama kararı aldık. Hedefimiz sorumluluğumuzda olan iş yerlerine her iki aylık periyotlarla ziyaretlerde bulunmak, üyelerimizin dertlerini yerinde dinlemek ve her ay düzenli olarak yapacağımız yönetim kurulu toplantılarında ortak akıl ile sorunlara çözüm aramaktır.

  • 20141028_165342
  • DSCN9870