19/10/2014 Tarihinde 2. Olağan Genel Kurulunu yapan İzmir 29 no’lu Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Merkezimizi ziyaret etti.

Şube Başkanımız Zekeriya YAZICI, Başkan V. Seren AKBAŞ, Başkan Yardımcılarımız İbrahim YILMAZ ve Salih ARAS, Genel Başkanımız Günay KAYA başta olmak üzere;  Genel Başkan Vekilimiz Sabri KIZILKAYA, Genel Başkan Yardımcılarımız; Hüseyin ÖZTÜRK, Nail SÜNGÜ, Fatih DOĞAN, Şahin DEĞİRMEN ve Bayram ÖZMEN’i ziyaret ederek üyelerimizin selamlarını götürdü.

Genel Başkanımız Günay KAYA : “Demokrasi Şöleninde üyelerimizin teveccühüne mazhar olan yönetimimize başarılar “ diledi. Ayrıca, Şubemizin siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla satın almayı düşündüğü ofis için Genel Merkezimiz den yetki alındı. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sn. Günay KAYA ve tüm Genel Merkez ekibine üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez ve şubelerin birlikte ve özveri ile çalışması sonucu, Türkiye'nin geleceğini inşa etmek adına yola çıkmış "Erdemli İnsanlar Topluluğu" olan TOÇ BİR-SEN, gücünü üyelerinden alarak, helal ekmeğe haram karıştırmadan, alın terinin hakkını aramaya, çalışanın yüzünü güldürmeye devam edecektir.